Temptation- (20/20) kész

K-doramák
Avatar
summi
Hozzászólások: 333
Csatlakozott: 2014.01.17. 07:08

2014.09.05. 05:56

Sziasztok :-D

Mozgalmas volt az első rész .. tele vagyok kíváncsisággal hogy kapcsolódik össze a 4 főszereplő sorsa :-D Bekka ez egy Isteni sorozat megint ... :-D
Spoiler:
nekem is tetszett az elnök kisfia .. mindig csodálom a koreai gyerekszereplőket ,annyira élethűek és édesek tudnak lenni a szerepükben ..
már az első percben megsajnáltam a főszereplő párost annyira naivak hiszékenyek voltak , csodálkoztam , h képesek elrepülni Hong Kong-ba hátha meglesz az elsikkasztott pénz .. :-o a színésznőt nagyon szeretem <33
az elnök asszony viszont eléggé dörzsölt számító csaj , az tuti ismeri Cha Suk Hoon -t , talán mint férfi is tetszik neki ... vagy csak kihasználni akarja a saját érdekeinek ?
Kang Min Woo laza egy csávó ... az anyja egy hárpia lehet akinek a szava szent és sérthetetlen LOL na de lesz fiú utód még ha nem a kis feleség az anyja ... :-D
úgy néz ki mindenkinek megvan a maga keresztje ...
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2014.09.05. 18:11

Summi de jó hogy jöttél! :)
Nekem is nagyon tetszik Kang Min Woo, annyira bejön a mosolygós szemeivel.
Nem tudom hányadik résznél tartasz, de ahogy bubi frizurát kap, valahogy a jelleme is megváltozik a filmben, úgy már nem annyira szimpi.
Pedig előtte is rafkós kis pasas volt, de mégis bejött.
SangWoo itt is lenyűgöz engem, úgy tűnik nem tud hibázni ez a srác...időnként rajta marad a szemem és elbámulom hogy mennyire gyönyörű arca van... 8-O
Nekem Min Woo neje is szimpatikus, tetszik hogy milyen jól kezeli a férjét, pedig tudja hogy az milyen ember. Igen, tudom a pénz lebeg a szeme előtt, de tetszik hogy remekül átlátja a helyzetét.
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
summi
Hozzászólások: 333
Csatlakozott: 2014.01.17. 07:08

2014.09.05. 19:58

bekka írta:Summi de jó hogy jöttél! :)
hát még én hogy örülök , h itt vagyok és elkezdtem nézni (bounce) beleestem ebbe a sorozatba 4. résznél járok , jaj Bekka ez egy csodálatos sorozat imádom minden mozzanatát és igen igen Kang Min Woo teljesen levett a lábamról az a mosolya a stílusa a lazasága igaz pasis elszédít minden mozdulatával .. (L)

Spoiler:
Nem tudom hányadik résznél tartasz, de ahogy bubi frizurát kap, valahogy a jelleme is megváltozik a filmben, úgy már nem annyira szimpi.Pedig előtte is rafkós kis pasas volt, de mégis bejött.

ez még nem tűnt fel , eddig arat nálam .. LOL és a szövege az még csúcs .. :-D

SangWoo itt is lenyűgöz engem, úgy tűnik nem tud hibázni ez a srác...időnként rajta marad a szemem és elbámulom hogy mennyire gyönyörű arca van... 8-O

én még a zuhany alatti testével vagyok így ,ahogy a karját emeli közben megfeszülnek a nem éppen kicsike izmai ... LOL szeretem még a szolid visszafogott stílusát .. , de igazad van gyönyörű az arca is :-D

Nekem Min Woo neje is szimpatikus, tetszik hogy milyen jól kezeli a férjét, pedig tudja hogy az milyen ember. Igen, tudom a pénz lebeg a szeme előtt, de tetszik hogy remekül átlátja a helyzetét.

hát nekem más egy kicsit a véleményem , szerintem Min Woo anyukája tartja egyben az erélyességével a szigorával a családot még a fia se mer visszaszólni neki nem hogy a menye ezért gondolom , h nem a feleség érdeme ő csak tűr és alkalmazkodik persze próbálja visszatartani a playboy férjecskéjét , hogy ne hozza már szégyenben ... igen a pénznek van itt nagy ereje számára és azért is stabil a helye mert már 3 gyerekeket szült igaz csak lányokat .. én arra leszek kíváncsi mi lesz a reakciója ha kiderül ki Joy ? lehet , h nem lesz ennyire toleráns mint most .. :-*

Na Hong Joo is szeretem . ahogy olvastam neked nem szimpi ... pedig nincs könnyű helyzetben , elég pocsékul érezte magát amikor nem ment utána Cha Seok Hoon , és ezért bizalmatlanná vált ... neki nem a pénz a legfontosabb ..
az igazgatónő hideg nőnek mutatja magát , de azért az érzelmekkel nem lehet büntetlenül játszadozni .. a külső arca egy álarc ahol a hidegség és a számító kemény üzletasszonyt kell mutatnia .. a fájdalmait a vágyait csak így képes elzárni mindenki elöl ...
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2014.09.05. 20:28

summi írta:
bekka írta:Summi de jó hogy jöttél! :)
hát még én hogy örülök , h itt vagyok és elkezdtem nézni (bounce) beleestem ebbe a sorozatba 4. résznél járok , jaj Bekka ez egy csodálatos sorozat imádom minden mozzanatát és igen igen Kang Min Woo teljesen levett a lábamról az a mosolya a stílusa a lazasága igaz pasis elszédít minden mozdulatával .. (L)

Spoiler:
Nem tudom hányadik résznél tartasz, de ahogy bubi frizurát kap, valahogy a jelleme is megváltozik a filmben, úgy már nem annyira szimpi.Pedig előtte is rafkós kis pasas volt, de mégis bejött.

ez még nem tűnt fel , eddig arat nálam .. LOL és a szövege az még csúcs .. :-D

SangWoo itt is lenyűgöz engem, úgy tűnik nem tud hibázni ez a srác...időnként rajta marad a szemem és elbámulom hogy mennyire gyönyörű arca van... 8-O



én még a zuhany alatti testével vagyok így ,ahogy a karját emeli közben megfeszülnek a nem éppen kicsike izmai ... LOL szeretem még a szolid visszafogott stílusát .. , de igazad van gyönyörű az arca is :-D

Nekem Min Woo neje is szimpatikus, tetszik hogy milyen jól kezeli a férjét, pedig tudja hogy az milyen ember. Igen, tudom a pénz lebeg a szeme előtt, de tetszik hogy remekül átlátja a helyzetét.

hát nekem más egy kicsit a véleményem , szerintem Min Woo anyukája tartja egyben az erélyességével a szigorával a családot még a fia se mer visszaszólni neki nem hogy a menye ezért gondolom , h nem a feleség érdeme ő csak tűr és alkalmazkodik persze próbálja visszatartani a playboy férjecskéjét , hogy ne hozza már szégyenben ... igen a pénznek van itt nagy ereje számára és azért is stabil a helye mert már 3 gyerekeket szült igaz csak lányokat .. én arra leszek kíváncsi mi lesz a reakciója ha kiderül ki Joy ? lehet , h nem lesz ennyire toleráns mint most .. :-*

Na Hong Joo is szeretem . ahogy olvastam neked nem szimpi ... pedig nincs könnyű helyzetben , elég pocsékul érezte magát amikor nem ment utána Cha Seok Hoon , és ezért bizalmatlanná vált ... neki nem a pénz a legfontosabb ..
az igazgatónő hideg nőnek mutatja magát , de azért az érzelmekkel nem lehet büntetlenül játszadozni .. a külső arca egy álarc ahol a hidegség és a számító kemény üzletasszonyt kell mutatnia .. a fájdalmait a vágyait csak így képes elzárni mindenki elöl ...
:D

Csak később lesz a frizura is más, a kilencedik részben kezdődik a változás.
Igen,pocsékul érezte magát, de valljuk be, nem tett semmit a házasságáért.
Ő követhet el hibát, (az öngyilkosság-ami szerintem nagyban befolyásolta a férjét abban hogy elfogadta az igazgatónő ajánlatát) de a férje nem
Ráadásul az igazgatónő mentette meg az életét.
Mindenki hibás, és megvetendő, csak ő a tökéletes. Az elkeseredését megértem, de a reakciót nem. önzőnek tartom.
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
summi
Hozzászólások: 333
Csatlakozott: 2014.01.17. 07:08

2014.09.05. 21:45

bekka írta:Csak később lesz a frizura is más, a kilencedik részben kezdődik a változás.
ó erre még várnom kell egy kicsit .... csak nem csúfítja el nagyon a helyes kis pofiját LOL
Spoiler:
Igen,pocsékul érezte magát, de valljuk be, nem tett semmit a házasságáért.

nem sokat láttunk a kapcsolatukból .. de azt biztos , h mélyen szeretik egymást ..

Ő követhet el hibát, (az öngyilkosság-ami szerintem nagyban befolyásolta a férjét abban hogy elfogadta az igazgatónő ajánlatát) de a férje nem

igen az igaz ,h az öngyilkosság hiba és a gyengeség jele ..tudni kell szembenézni a nehézséggel nem szabad feladni ... nem jó döntést hozott Na Hong Joo , de ő nem önzőségből csinálta inkább önfeláldozásból kilátástalan helyzetükre gondolt és az apjára aki miatta veszítheti el mindenét ...lehetetlennek tartotta , h képesek lesznek visszafizetni ezt a hatalmas összeget ... nem csoda , h elgyengült ez a hatalmas nyomás húzta a mélybe.. a legrosszabb döntés az igaz , de sajnos arra nem gondolnak az öngyilkosjelöltek , h mekkora űrt fájdalmat keserűséget hagynak maguk után ... azt hiszik ezzel mindent baj elszáll de közben a nyomorba boldogtalanságba elkeseredésbe hajszolják az itt maradottakat .. szerintem erre csak akkor jött rá amikor megmenekült és látta Cha Seok Hoon reakcióját ... ezért akarta , h gyorsan utazzanak el és nézzenek szembe a nehézséggel , de maradjon meg a boldogságuk ...
az viszont igaz , h ez az eset befolyásolta Cha Seok Hoon döntését sokáig vacillált , de sajna elvállata de azért , h az adósság ne álljon a boldogságuk útjába ... mindketten a rossz döntéseiknek az áldozatai .. kíváncsi vagyok , h visszatérhet-e közöttük az a bizalom amire építették a házasságukat ..

Ráadásul az igazgatónő mentette meg az életét.

ez csak véletlen ..vagy nem ? mert arra is gondoltam mintha az igazgatónő szándékosan állt volna a fiatalok közé , azért mert emlékezett Cha Seok Hoon -ra tudta mire képes , és ebbe a tervbe nem kellett Na Hong Joo , mert akkor már nem manipulálhatja kedve szerint Cha Seok-Hoon-t... de mindez tudatos volt tőle tisztában volt , h ezzel meginog vagy tönkre is megy a kapocsalzatuk ... talán arra nem számított , h ő elgyengülhet .. a visszavágása nagyon tetszett Cha Seok-Hoon-nak ő előcsalogatta Yoo Se Young érzelmeit .. LOL

Mindenki hibás, és megvetendő, csak ő a tökéletes. Az elkeseredését megértem, de a reakciót nem. önzőnek tartom.

én nem érzem ezt rajta ... talán később ? nekem az is szimpi benne , h visszafogott Min Woo-val , pedig töri magát érte rendesen ... LOL látszik Min Woo-n itt érzi szabadnak kicsit boldognak magát .... a két nő folyamatos bizalmatlansága zsörtölődései felemésztik az idegeit .. nem szerelem amit a felesége iránt érez minden csak látszat kirakatpolitika , a felesége detto így viselkedik csak a külsőség a fontos mindenki irigyeljen ... utálom ezt a képmutatást ..
Avatar
summi
Hozzászólások: 333
Csatlakozott: 2014.01.17. 07:08

2014.09.05. 22:07

nem győzőm hangsúlyozni , h nagyon szuper kis sorozat öröm és boldogság nézni teljesen felvagyok dobódva .. LOL
érdekes , h egy adott szituáció hatására , h döntenek a főszereplők és a döntéseik milyen következményekkel jár .. visszahozhatják az akkor megszerzett boldogságot vagy már nem képesek befolyásolni a történéseket és sodródnak az árral vagy sorozatos hibákat vétenek .. ?
az is érdekes , h eddig még nincs igazán negatív utálék karakter :-D nem mintha hiányozna ... LOL

Spoiler:
az klassz húzás volt Min Woo-tól , h a lesifotóst a maga oldalára állította és most az igazgatónőt követi .. LOL az igazgatónőnek elég szemét húzása volt Min Woo-val szemben jól meg is szorongatta mikor Roy-ról kezdett beszélni a felesége előtt.. :-o kíváncsi vagyok Min Woo mit ötletel ki ellene :-D
csip
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2014.01.17. 13:20

2014.09.06. 11:23

Nagyon szépen köszönöm a 9.rész feliratát!
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2014.09.06. 17:57

ó erre még várnom kell egy kicsit .... csak nem csúfítja el nagyon a helyes kis pofiját LOL

Jaj, hát azt a pofit nem csúnyítja el semmi....:D
Továbbra is irtó vonzó...:P
MinWoo egy playboy, és szerintem az is marad.
Nem lehet tőle mást várni.
Hong Joo is csak addig lesz neki érdekes amíg be nem cserkészi, mert hajtja a vadászat élvezete, és hogy nem hullik az ölébe.
De-mint tudjuk-kutyából nem lesz szalonna...LOL
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2014.09.06. 18:12

summi írta:nem győzőm hangsúlyozni , h nagyon szuper kis sorozat öröm és boldogság nézni teljesen felvagyok dobódva .. LOL
érdekes , h egy adott szituáció hatására , h döntenek a főszereplők és a döntéseik milyen következményekkel jár .. visszahozhatják az akkor megszerzett boldogságot vagy már nem képesek befolyásolni a történéseket és sodródnak az árral vagy sorozatos hibákat vétenek .. ?
az is érdekes , h eddig még nincs igazán negatív utálék karakter :-D nem mintha hiányozna ... LOL

Tényleg klassz! Engem is feldob, nehéz megállni h ne nézzem sokkal előrébb mint ahol tartok a feliratban....LOL
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
summi
Hozzászólások: 333
Csatlakozott: 2014.01.17. 07:08

2014.09.06. 21:23

bekka írta:
Jaj, hát azt a pofit nem csúnyítja el semmi....:D
Továbbra is irtó vonzó...:P
ennek örülök :-D nem szeretnék kiábrándulni belőle LOL
bekka írta:MinWoo egy playboy, és szerintem az is marad.
Nem lehet tőle mást várni.
igen ő alapból ilyen és ez jól áll neki ... :-D nagyon csípem (L)
bekka írta:Hong Joo is csak addig lesz neki érdekes amíg be nem cserkészi, mert hajtja a vadászat élvezete, és hogy nem hullik az ölébe
De-mint tudjuk-kutyából nem lesz szalonna...LOL
ebben igazad van minden nőért csak addig kepeszt míg megszerzi mert hajtja a vágy , de én jókat szórakozom , h nem jár sikerrel Hong Joo-nál LOL és ő tényleg nem változik .. de van olyan pillanata amikor lágyan vágyakozva nézi Hong Joo-t :-D ezzel az arccal úgy megtud téveszteni .... :-D
Válasz küldése