Temptation- (20/20) kész

K-doramák
Avatar
summi
Hozzászólások: 333
Csatlakozott: 2014.01.17. 07:08

2014.09.22. 17:13

bekka írta:
A 12 re sem kell sokat várnotok hamarosan a felénél járok! :)
ez jó hír köszönöm ... (bounce) ez most erőt ad , hogy nem kell sokat várni , nagyon izgat ez a sorozat .. :-D
Avatar
summi
Hozzászólások: 333
Csatlakozott: 2014.01.17. 07:08

2014.09.22. 17:52

yeva írta:Summi kedves, minden egyes szót, amit leírtál, 100%-osan, azaz teljes mértékben osztom. Mintha csak én írtam volna, mert ugyanígy gondolom, pont ez a véleményem... :)
Annyira jól megfogalmaztad és leírtad, hogy szinte nem is tudok mit hozzáfűzni.
köszönöm Yeva ezt jó érzés olvasni , azt hittem , hogy egyedül vagyok a véleményemmel , de örülök , hogy nem (BLUSH)
Spoiler:
yeva írta:Én egy kicsit durvább leszek mint Te...
Cha Seok Hoon egy szemétláda. Az igazgatónő dettó
ezen de jót nevettem ... Kép

nekem az igazgatónő még mindig egy külön fejezet ... :-D
yeva írta: Ha valóban annyira szerette a feleségét, ahogyan állítja, hogy felejtette el ilyen hamar, és hogy szeretheti azt a "csontkollekciót"?
igen túl gyorsan tudott váltani Cha Seok Hoon .. az igazgatónő = csontkollekció LOL
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2014.09.22. 18:58

Spoiler:
Én másképp látom Seok Hoont. én úgy érzem mindent megpróbált. Amikor Hong Joo átadta a válási papírokat többször is megkérdezte hogy biztosan ezt akarja-e a neje. A bíróság előtt is felvetette a közös ebédet, hátha kibékülnek, gyűrűt vett..stb.Nem lehet senkitől elvárni hogy a végtelenségig próbálkozzon, ha a másik folyton elutasítja. Én inkább azt látom a viselkedésében, hogy ő itt is mindenben maximálisan megpróbál kitenni magáért.
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
summi
Hozzászólások: 333
Csatlakozott: 2014.01.17. 07:08

2014.09.23. 18:47

Spoiler:
bekka írta:Én másképp látom Seok Hoont. én úgy érzem mindent megpróbált. Amikor Hong Joo átadta a válási papírokat többször is megkérdezte hogy biztosan ezt akarja-e a neje. A bíróság előtt is felvetette a közös ebédet, hátha kibékülnek, gyűrűt vett..stb.
sok igazság van amit írtál de azért teljesen nem így történt ... .. szerintem a első lépéseket az újrakezdésre Hong Joo tette meg , amikor egy meglepetés randira hívta Seok Hoon a baba projektre , és itt csinált egy nagy ökörséget Seok Hoon, mert nem a randira ment hanem elment kisegíteni az igazgatónő üzleti tárgyalását ... azért ha belegondolok abba mit érzett Hong Joo akkor ,tuti pokoli fájdalmat nagy csalódottságot ... :-( 2 csalódást egymás után megélni , nem csoda hogy tüskés sündisznóvá változott és nagyon féltékennyé bizalmatlanná .. én ezért írtam , h sokkal jobb lett volna ha Seok Hoon megbeszél mindent a feleségével az érzésit az üzleti munkát , mert eltudom képzelni hogy szerette a munkáját és sikeres is volt benne ami igazán inspiráló tud lenni ... itt még úgy tűnt nem vonzódik az igazgatónőhöz ..
én nem éreztem , h mindent megtett volna azért hogy megmentse a házasságukat , az hogy vett egy gyűrűt azzal még nem oldotta meg Hong Joo szenvedéseit , és , ha elfogadja a gyűrűt Hong Joo akkor újra happy minden , szerintem nem ... annyi tüske félreértés fájdalom van a szívükben , h előbb ezt kellett volna orvosolni ..én olvastam egy pszichiáter cikkét a szeretettről és nagyon találón írta meg a gondolatait azt mondta : "nem elég szeretni a szívünk mélyén azt kötelező kimutatni éreztetni " valahogy így kellett volna tenni Seok Hoon-nak , nem kételyek és bizonytalanságok között hagyni Hong Joo-t ... túl sok volt a félreértés , bizonyítani kellett volna hogy ő csak Hong Joo-t szereti és semmi köze az igazgatónőhöz , de ha így gondolta akkor úgy is kellett volna tenni meg kellett volna szakítani a kapcsolatot az igazgatónővel még ha csak munkakapcsolat volt akkor is ..
az az igazság mire eljutottak a bíróságig addigra anynira elmélyült a fájdalom a keserűség a tehetetlenség és a bizalmatlanság Hong Joo-ban , h esély se volt az újrakezdésre.. :-(
bekka írta:Nem lehet senkitől elvárni hogy a végtelenségig próbálkozzon, ha a másik folyton elutasítja. Én inkább azt látom a viselkedésében, hogy ő itt is mindenben maximálisan megpróbál kitenni magáért
ez nagyon igaz :-D de úgy gondolom , h annak kell a legtöbbet tennie aki miatt megingott a kapcsolat, az se lehetett egy leányálom amikor a hotelnél faképnél hagyta Hong Joo -t , pedig mennyit könyörgött neki hogy hagyja a pénz fordítsanak hátat mindennek , és ő várja a taxinál .. mindketten hibásak a helyzetükért ..

és az is adhat még félreértésre okot , hogy mindketten máshogy élik meg az elválásuk fájdalmát , szerintem Seok Hoon tipikus pasi aki magába zárja a fájdalmát hősként viseli , semmit nem mutat belőle de közben szenved tőle , Hong Joo pont az ellentéte depis összetört minden fájdalom az arcára van írva , és nem képes uralkodni rajta teljesen a hatalmába tatja annyira , h kihozza belőle a legrosszabbat bosszúra éhessé válik ..
Nita1987
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2014.01.14. 00:41

2014.09.25. 23:06

Szia Bekka!!

Nagyon szépen köszönöm a 12.részt :D :D
Avatar
summi
Hozzászólások: 333
Csatlakozott: 2014.01.17. 07:08

2014.09.25. 23:07

Bekka nagyon köszönöm a 12. részt , holnap nézem is .. :-D (L)
csabamama2
Hozzászólások: 97
Csatlakozott: 2014.04.03. 14:32

2014.09.26. 06:32

Bekka Kedves!

Köszönöm szépen a 12. rész feliratát és az értesitést. Üdv: csabamama2
Avatar
summi
Hozzászólások: 333
Csatlakozott: 2014.01.17. 07:08

2014.09.28. 15:54

Sziasztok :-D

Jöttem írni a 12 részről , azt hittem már lesz hozzászólás és tudok valakivel szócsatázni mert nagyon különböző véleményen vagyunk , de ebben ez a legklasszabb LOL

Spoiler:
mit szóltok a 12. rész elejéhez ? tényleg ennyire szerelmes lenne Cha Seok Hoon ? én végig reménykedtem , h nem ez lesz de hát megtörtént... és belezúgott az igazgatónőbe ..
de nem tudtam együtt örülni velük pláne amikor láttam Cha Seok Hoon , mennyire gyengéden szerelmesen babusgatja Se Young-ot .. :-*
Hong Joo egyre inkább kezd kiesni a kegyeimből , nem tetszik a bosszúéhessége ezzel semmit nem old meg , és másoknak is csak fájdalmat okoz . Nagyon egyetértek az apjával és a bátyjával , tetszett ahogy az apja érvelt Min Woo-nak :-D
Min Woo-n még most se tudok kiigazodni , milyen vágyat érezhet Hong Joo iránt ? valami birizgálja a szívét , de nem hiszem hogy ez szerelem nála , talán még mindig a régi kedves szolid szerény visszahúzódó Hong Joo látja aki rajongott Roy-ért ?
Sejtettem hogy bepróbálkozik Min Woo , volt felesége , tuti minden követ megmozdít hogy keresztbe tegyen Min Woo-nak és a kedves Hong Joo-nak , végtelenül rosszindulatú nő , most ő egy megsebzett anyatigris aki harcol a gyermekeiért és a biztos jövőjükért .. na de a nagyobbik lánya tiszta anyja már most tudja hogy keverje a kártyalapokat a saját javára :-o
Na kiborult a bili megtudta az elnök ki a kedvese Se Young-nak
Se Young-nak pedig rendkívül jó érzéke van az üzlethez szeretem ahogy irányítja a céget ügyesen taktikázik és a legrázósabb helyzetekben is haláli nyugalommal intézkedik , jól megtéveszti vele az üzleti partnereit .. :-D de ez itt nem számít a pletyka az előítéletek hatása robbantja a tőzsdét .. menynire megvetően méregeti a többi igazgató ..
nehéz elhinni , h így összetört Se Young alig állt a lábán , de ott voltak Seok Hoon segítő kezei ..
Hong Joo jaj de szerencsétlen nem tud okosan gondolkodni , még mindig nagyon szerelmes Seok Hoon-ba csíp rúg harap üt a lényeg hogy minden átélt fájdalmát vissza adja Seok Hoon-nak :-(
jaj amikor kétségbeesésében kitálalt neki ott a kávézóban , h bosszút áll és miért megy hozzá Min Woo-hoz , mindkettőt nagyon sajnáltam mivé lett a boldog szerelmük :-( amikor Seok Hoon fogta a gyűrűt és nem tudta csak úgy a kukába dobni , és a zsebébe rakta , ez azt jelentheti még kötődik érzelmileg Hong Joo-hoz ..
érdekes volt a párhuzam az igazgató menesztése és az elkeseredett sírós menyasszony Hong Joo látványa , nem is tudom kit sajnáljak jobban ?
de gonosz volt Hong Joo , szerintem nem sokáig tart az öröme ebbe sivár gazdag világban , de megérdemli előre borítékolható volt , h nem lesz édes ízű ez a bosszúja...
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2014.09.28. 19:03

Szia Summi

itt vagyok már...:)
Spoiler:
örülök hogy már kezded felfedezni az igazgatónő erényeit. :)
én eddig is ilyennek láttam a Hong Joot, Seok Hoonnak maximálisan igazat adok, amikor beszélgettek a kévézóban,és azt mondta hogy te löktél el magadtól. És az is nagyon tetszett ahogy Hong Joo arcába vágta, hogy az nem fog megtörténni hogy rohanjon hozzá vissza,mert ők már végeztek. Bevallom jó volt Hong Joo arcán látni a csalódottságot.
Nem tudom mit képzelt hogy majd a kis terve térdre kényszeríti az igazgatónőt és Seok Hoont. Kár hogy nem teljesült a kívánsága,és nem látta őket, hogy nem verte ez földhöz ezt a két embert. Hiszen felnőtt, érett emberek, akik majd talpraállnak.
Neki viszont mi marad? Egy férj, aki majd hamar ráun. Mert hiszen az exfeleségnek igaza lesz, ismeri s férjét kívül-belül.
Nagyon elszállt magától Hong Joo vélhetően ilyen magasról nagy lesz a zuhanás...
A legnagyobbik lánya Min Woo-nak, hát igen, nem semmi, tiszta anyja...:D amilyen undort tud mutatni az a kislány az arcán...:D nagyon tehetséges.
SangWoo pedig...gyönyörű ez a pasas!! :-P olyan jó nézegetni a szép bőrét,amin hála Istennek hogy nincs tetkó! a kidolgozott izmait a szép vonalú száját....nem is ragozom...hová tűnt a nyálcsorgatós smiley? LOL
Ja igen, ez kimaradt:
sajnos hogy én is arra következtettem hogy nem dobta ki a gyűrűt, hogy még vannak érzelmei, pedig az a nő egy picike darabot sem érdemel belőle...:/
Spoiler:
továbbra is azt gondolom az exnejnek van igaza, Hong Joo csak egy új játékszer, ideig-óráig érdekes lesz, de aztán visszajön Min Woo énje, jönnek a csajok.
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
summi
Hozzászólások: 333
Csatlakozott: 2014.01.17. 07:08

2014.09.29. 17:03

bekka írta:
itt vagyok már...:)
ó nagyon örülök , h írtál :-D
Spoiler:
bekka írta:örülök hogy már kezded felfedezni az igazgatónő erényeit. :)
nekem eddig se volt ellenszenves az igazgatónő , nem utálom de nem is szeretem , arany középút LOL azt már régen bebizonyította hogy ügyesen vezeti a céget .. :-D
bekka írta:én eddig is ilyennek láttam a Hong Joot, Seok Hoonnak maximálisan igazat adok, amikor beszélgettek a kévézóban,és azt mondta hogy te löktél el magadtól.
nem én nem láttam ilyennek ,és ez így is van jól .. ő egy olyan nő aki az életénél is jobban szerette a férjét ,és ő ezen a lelki csapáson fájdalmon nem képes úrrá lenni , ez felébresztette benne az alvó oroszlánt , és előjött a visszataszító énje , de ez akkor derül csak ki amikor a legnagyobb nyomás alatt van , nem mindenki képes jól kezelni a stresszt a fájdalmat a lelki traumákat ezt mindenki máshogy éli meg ő sajnos gonoszkodó bosszúéhes lett .. sajnálom , hogy ilyenné vált , én szerettem az elején , mert ő igazán kedves aranyos segítőkész hűséges volt végig ..
bekka írta: És az is nagyon tetszett ahogy Hong Joo arcába vágta, hogy az nem fog megtörténni hogy rohanjon hozzá vissza,mert ők már végeztek. Bevallom jó volt Hong Joo arcán látni a csalódottságot.
itt igazat adtam , Cha Seok- Hoon-nak , itt már nem az a nő volt Hong Joo akit szeretett , én sajnálatot láttam a szemében , ő látja érzi , h a vesztébe rohan Hong Joo ... :-(
Hong Joo még remélt valami kedvező fordulatot.. igen igen nagyon csalódott volt az arca .
bekka írta:Nem tudom mit képzelt hogy majd a kis terve térdre kényszeríti az igazgatónőt és Seok Hoont. Kár hogy nem teljesült a kívánsága,és nem látta őket, hogy nem verte ez földhöz ezt a két embert. Hiszen felnőtt, érett emberek, akik majd talpraállnak.
szerintem ő nem képzelt semmit csak minimum azt a szenvedést szeretné látni az arcukon amit ő most átél , annyira elvakult tehetetlen a rettentő fájdalmával , h nem képes logikusan gondolkodni ,csak forr benne a düh és az elkeseredettség , ... mindenért az igazgatónőt hibáztatja , azt hiszi ő csábította és rabolta el a férjét ... pedig egy kapcsolathoz két ember kell ...
bekka írta:Neki viszont mi marad? Egy férj, aki majd hamar ráun. Mert hiszen az exfeleségnek igaza lesz, ismeri s férjét kívül-belül.
Nagyon elszállt magától Hong Joo vélhetően ilyen magasról nagy lesz a zuhanás...
én nem adok igazat Min Woo ex-ének , szerintem Min Woo egy olyan lányt tudna igazán szeretni mint amilyen volt Hong Joo akit nem a pénz érdekel imádja a fiát család centrikus igazi anya hűséges , nem telhetetlen szerény visszafogott és nagyon szereti Min Woo-t
de itt pont ez a bibi ez egy halálra ítélt kapcsolat , Hong Joonak az unott szomorkás szeretet nélküli , életunt arca nem hozza meg a boldogságot Min Woo-nak , és igen hamar ráun majd és máshol keres kalandot ... Min Woo-.nak talán imponált , h elérhetetlen volt Hong Joo , de most hogy megszerezte érzi majd az ürességet , így nem tudja Hong Joo betölteni szívét ..
sorba kapja majd a fájdalmas pofonokat Hong Joo , de ezeket a döntéseket ő hozta meg és viselje a következményét ...
még soha nem láttam ennyire búvalbélelt sírós menyasszonyt , de nem tudtam sajnálni ..
bekka írta:A legnagyobbik lánya Min Woo-nak, hát igen, nem semmi, tiszta anyja...:D amilyen undort tud mutatni az a kislány az arcán...:D nagyon tehetséges.
nagyon tetszett a kis színészpalánta , :-D csak lestem anynira eredeti volt a duzzogása a gonoszkodó ellenséges tekintete ... nagyon átélte a szerepét , nekem még a szám is tátva maradt és többször újra kellett néztem mert hitetlenkedtem annyira szuper jó volt , hihetetlen mit tudnak már gyerekszínészként játszani :-o
bekka írta:SangWoo pedig...gyönyörű ez a pasas!! :-P olyan jó nézegetni a szép bőrét,amin hála Istennek hogy nincs tetkó! a kidolgozott izmait a szép vonalú száját....nem is ragozom...hová tűnt a nyálcsorgatós smiley? LOL
ezzel nagyon egy véleményen vagyok veled ... én is rajta felejtettem a szemem jó párszor :-D ... és igen az a nyálcsorgatós smiley nekem is hiányzik LOL
bekka írta:továbbra is azt gondolom az exnejnek van igaza, Hong Joo csak egy új játékszer, ideig-óráig érdekes lesz, de aztán visszajön Min Woo énje, jönnek a csajok
ez biztosan így lesz , de szerintem azért mert ez nem egy szerelmi házasság... legalábbis Hong Joo részéről tuti ..
én arra gondolok , h Min Woo szerette valamikor a feleségét , csak lehet hogy Min Woo szigorú következetes erőszakos anyja miatt megromlott a kapcsolatuk ..és az ex is eléggé pénzéhes agyafúrt gonosz telhetetlen perszóna utálatos fújjj ... ha visszagondolsz a kórházi jelentre azért tudott gyengéden viselkedni Min Woo a volt feleségével olyan édes volt , nem rossz ő csak hát ez a milliomos világ nem őszinte képmutató , telhetetlen , és itt képtelenség megtalálni az igazit.. akit a szíve akarna ..
Válasz küldése