Temptation- (20/20) kész

K-doramák
Nita1987
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2014.01.14. 00:41

2014.09.18. 23:27

Nagyon szépen köszönöm a 11.részt :D :D
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2014.09.19. 14:56

11. rész
Spoiler:
Hát én továbbra sem csípem Na Hong Joot a feleséget...csak a bosszú, csak a rosszindulat,ráadásul jól le is égette Min Woo-t. Min Woot sem értem, hogy képes elvenni ezt a nőt, amikor az megmondta hogy nem szereti. Igen birtokolni akarja, de azért lehervadt az arcáról a mosoly amikor ezt meghallotta.
Egyetértek Onnával, a feleség kergette egymás karjába az igazgatónőt és a férjet.
Folyton hangoztatja hogy a pénz milyen rossz, de azért ilyenkor meg már elfogadja a céljaihoz...nekem ez egyáltalán nem szimpatikus jellem
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
summi
Hozzászólások: 333
Csatlakozott: 2014.01.17. 07:08

2014.09.19. 16:53

yeva írta:
Szia Summi! :)

Szeretnék reagálni a kommentedre...
Spoiler:
Én is nagyon sajnálom, hogy elváltak, de bízom benne, hogy majd újra összejönnek... :)

Írod: "lehet , h nem értetek egyet velem de nekem nagyon tetszik Na Hong Joo személyisége a határozottsága az hogy bátran kimondja a gondolatait , nem alázkodik meg van tartása ... egyet sajnálok csak , h hamar feladta és nem küzdött eléggé Cha Seok Hoon -ért .."

Én személy szerint nagyon egyetértek veled. :)
Egy határozott, egyenes, gerinces, bátor nő, aki kimondja amit gondol...
Nagyon tetszett, ahogyan a végén megmondogatta az igazgatónőnek... illetve egyenesen nekiszegezte a kérdést...
Spoiler:
Nagyon úgy néz ki, hogy annak ellenére, hogy abban a szituban Cha Seok Hoon úgymond megvédte, illetve segítségére sietett Yoo Se Young-nak, de az, hogy az exfelesége még nem közömbös számára - bármennyire is szeretné ezt elhitetni másokkal és főleg saját magával - az tuti biztos... különben mikor meglátta, nem reagált volna úgy, ahogyan... :)
Roppan kíváncsian várom a következő részeket. :)
Szia Yeva köszönöm a válaszod , örülök , h egy a véleményen vagyunk ... remélem a többi részek is kedvezően alakulnak :-D
Avatar
summi
Hozzászólások: 333
Csatlakozott: 2014.01.17. 07:08

2014.09.19. 16:59

Ó Ó Bekka te egy angyal vagy .. nem is számítottam rá , jól meg leptél a 11 résszel és azzal is hogy már írtál is róla , megnézem és jövök , utána olvasom el mi van a spoiler alatt LOL :-) nagyon szuper köszönöm szépen (L)
Avatar
gilnis
Fordító
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2014.01.13. 19:22

2014.09.19. 20:13

Köszönöm a 11. részt, de még nem tudok hozzászólni. Mondtam, Bekka, ha én egyszer elkezdem nézni, azt tutira észreveszed. :D
KÉSZ: Linger, Heartbeat Love, Hide and Seek, The Palace FOLYAMATBAN: Bump off Lover 04.
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2014.09.19. 20:15

gilnis írta:Köszönöm a 11. részt, de még nem tudok hozzászólni. Mondtam, Bekka, ha én egyszer elkezdem nézni, azt tutira észreveszed. :D
LOL :-P
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2014.09.19. 20:15

summi írta:Ó Ó Bekka te egy angyal vagy .. nem is számítottam rá , jól meg leptél a 11 résszel és azzal is hogy már írtál is róla , megnézem és jövök , utána olvasom el mi van a spoiler alatt LOL :-) nagyon szuper köszönöm szépen (L)
Várlak. :-)
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
summi
Hozzászólások: 333
Csatlakozott: 2014.01.17. 07:08

2014.09.21. 21:05

Sziasztok !

egy kicsit megkésve de itt vagyok , sajnos váratlanul el kellett utaznom .. :-\

akkor a 11 részről :-D
Spoiler:
bekka írta:11. rész
Hát én továbbra sem csípem Na Hong Joot a feleséget...csak a bosszú, csak a rosszindulat,ráadásul jól le is égette Min Woo-t.
én még mindig csípem és megértem Hong Joot , nagyon elkeseredett tele a szíve fájdalommal és tehetetlen dühvel , neki még most is nagyon mély érzései vannak Cha Seok Hoon iránt .. :-( nincs könnyű helyzetben , az apja és a testvére előtt se akarja kimutatni a fájdalmas érzéseit mindent magába zár és kifelé próbál felszabadult vidám lenni .. közben egyre depisebb lesz és beleőrül a fájdalomba
szerintem ő nem volt rossz, nem volt gonosz nem rosszindulatú ..igaz én dobtam egy hátast amikor megvallotta Min Woo-nak , h nem szereti és csak a bosszú vezérli és ehhez pénz hatalom kell ..azért megy hozzá Min Woo-hoz ... :-* erre nem számítottam ez a döntése egy kicsi csalódást okozott .... :-( de úgy érzem , h ezt az erős szerelmi csalódás elviselhetetlen fájdalom váltotta ki belőle , és ahogy látta Cha Seok Hoon boldognak ez elvakult bosszúvá ért benne .. nagyon nem szeretném így látni :-( a legnagyobb baj az , h Na Hong Joo nem tud megbocsátani mert figyelmét a fájdalom, a veszteség érzése köti le és ebbe őrlődik , ez okozza most a bosszúvágyát ... sajnos a vesztébe a kilátástalan boldogtalanságba tart .. :-( és ezzel a bosszúval nem éri el a célját nem jön el remélt megkönnyebbülés ... én inkább sajnálom , hogy az eddigi szerény életéből egy magasabb társadalmi ranglétrán lépked felfelé , ahol már sokkal keményebb kegyetlenebb a világ ...
bekka írta:Min Woot sem értem, hogy képes elvenni ezt a nőt, amikor az megmondta hogy nem szereti. Igen birtokolni akarja, de azért lehervadt az arcáról a mosoly amikor ezt meghallotta.
igen lehervadt a mosoly az arcáról amikor meghallotta , h nem szereti Hong Joo , de nem tudom miért remélte az ellenkezőjét ?? Hong Joo , soha nem mutatott iránta szerelmet vonzalmat .. vagy annyira el van szállva magától Min Woo , h elképzelni se tudta azt hogy őt valaki nem szereti ??
szerintem most már a büszkesége se engedi , hogy meghátráljon , hogy ő kudarcot valljon az lehetetlen .. nem hiszem , h birtokolni akarná , és még abban se vagyok biztos , h szereti ... inkább az imponált neki ,h nem volt pénzéhes Hong Joo visszafogott szerénysége megbabonázta és az anyjának is tetszik , még akkor is ha nincsenek egyenlő társadalmi szinten..
bekka írta:Egyetértek Onnával, a feleség kergette egymás karjába az igazgatónőt és a férjet.
én mindkettőjüket hibásnak tartom , de valljuk be sokkal könnyebb kívülállóként okos döntéseket meghozni .. :-D azért aki benne van és érez és közben marcangolja a fájdalom a szívét szomorú kétségbeesett , h elveszítheti azt akit a világon a legjobban szeret az sokszor ez miatt képtelen jól dönteni és hibát hibára halmoz .... én haragszom Cha Seok Hoon-ra is mert nem volt őszinte nyitott , miért nem küzdött tovább kitartóbban Na Hong Joo -ért ? ha igazán mély szerelmet érzett volna Hong Joo iránt akkor nem flörtölt volna az igazgatónővel és nem keresi a társaságát és nem megy el hozzá dolgozni ... ezek a döntései mind mind meggyengítették a bizalmát Hong Joo-nak , amiből nehéz felállni mert innentől kételkedni fog benne... abban hibásnak tartom Hong Joo-t hogy nem adott lehetőséget megbeszélni a problémát makacsul elzárkózott minden megoldási lehetőségtől , és sokszor durva sértő megjegyzéseivel csak megbántotta Cha Seok Hoon-t és ezzel még jobban elmélyített a szakadékot közöttük ..
bekka írta:Folyton hangoztatja hogy a pénz milyen rossz, de azért ilyenkor meg már elfogadja a céljaihoz...nekem ez egyáltalán nem szimpatikus jellem
a pénz nem neki kell őt továbbra se érdekli , a bosszúvágya ami elborította a tiszta gondolkodását ehhez viszont pénz hatalom kell mert az igazgatónő se egy kispályás ... ami becsülendő Hong Joo-ba , hogy nyílt lapokkal játszik és nem titkolta el a szándékát Min Woo előtt , Min Woo akár nemet is mondhatott volna , na de ő nem olyan hogy egy kis leszámolástól megtorpanjon , képes még tisztességtelen eszközökhöz nyúlni a cél érdekében és látszik , h nagyon útban van neki az igazgatónő ..

és mit szóltál a csókokhoz ... ? az érzelmes szerelmes csókolózása Cha Seok Hoon-nak és az igazgatónőnek ? és a hideg érzéketlen csók Min Woo és Hong Joo .nak ? érdekes felállás Cha Seok Hoon-t a szíve hajtja , Hong Joo-t a bosszú ...
van egy olyan érzésem , h az igazgatónő nem lehet boldog Cha Seok Hoon-nal ,az még tuti beleszól a boldogságukba , h nem lehet gyermeke és az is benne van a pakliban , h akár rosszindulatúvá fejlődhet a daganat ...
Avatar
yeva
Fordító
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2014.01.19. 09:35

2014.09.22. 08:25

Sziasztok! :)

Én is beugrottam egy percre, mert 10-re megyek dolgozni, a hétvégén pedig kint voltunk a fiaméknál "unokázni". :)
Mindenben ők élvezik az elsőbbséget... (L)

Summi kedves, minden egyes szót, amit leírtál, 100%-osan, azaz teljes mértékben osztom. Mintha csak én írtam volna, mert ugyanígy gondolom, pont ez a véleményem... :)
Annyira jól megfogalmaztad és leírtad, hogy szinte nem is tudok mit hozzáfűzni.
Az Onna hozzászólását, illetve véleményét nem olvastam, nem tudom, hol van leírva...
Spoiler:
Én egy kicsit durvább leszek mint Te...
Cha Seok Hoon egy szemétláda. Az igazgatónő dettó. Első karaktere KSW-nek - amit én látok, mert nem nem láttam mindegyik sorozatát - amit nem szeretek. Egyáltalán nem tartom gerinces, tisztességes, becsületes embernek. Ha valóban annyira szerette a feleségét, ahogyan állítja, hogy felejtette el ilyen hamar, és hogy szeretheti azt a "csontkollekciót"? Hazudott neki állandóan. Természetes, hogy úgy érzi megcsalták, becsapták, megvezették, és fájdalmában nem tud mit csinálni, ezért tehetetlen dühében bosszút akar állni az igazgatónőn, aki azt hitte a pénzével és hatalmával mindent megtehet, így "elrabolt" egy nős férfit és tönkretett egy házasságot...
Én is meglepődtem a feleségen, hogy ilyen "kíméletlen" lett, és kicsit "csalódottnak" éreztem magam, hogy erre vetemedik, de meg tudom érteni...
Inkább legyen ilyen, mint egy hazudozó, jellemtelen csaló...
Alig bírom ki, hogy ne nézzem tovább... :)
Nagyon várom a folytatást.
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2014.09.22. 11:49

Igen,bocsánat elfeljtettem hogy Onnával emilben értekeztünk... :">
A 12 re sem kell sokat várnotok hamarosan a felénél járok! :)
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Válasz küldése