Temptation- (20/20) kész

K-doramák
Avatar
summi
Hozzászólások: 333
Csatlakozott: 2014.01.17. 07:08

2014.09.10. 19:17

bekka írta: Nyugi már a végefelé járok a 10-nek, ma még elküldöm, JÓ lesz ez a rész is!! :D
oksi oksi .... várom , és millió plusz 1 köszönet érte LOL LOL LOL (L)
Avatar
summi
Hozzászólások: 333
Csatlakozott: 2014.01.17. 07:08

2014.09.10. 21:14

yeva írta:

A világon a leggerinctelenebb magatartásnak és legundorítóbb húzásnak tartom azt, amikor egy magányos nő, beleavatkozik mások életébe és tönkreteszi két boldog ember házasságát. Minthogy nincs a földön tökéletes ember, így nem lehet tökéletes házasság sem, és egy aljas szándékkal, kihasználva a másik ember elesett helyzetét, be lehet kavarni a legjobb házasságba is és önző módon tönkre lehet azt tenni...
Viszont ez nagyon becstelen cselekedet. Tehát én még most is azt mondom, hadd bántsa csak ezerrel a lelkiismeret, sőt a bűntudat Se Yeung-ot...
Húúú Yeva , érdekes , h belőlem nem váltott ki ilyen érzéseket az igazgatónő ... :-* most már kíváncsi vagyok nagyon mi lesz a folytatásban... :-D

Spoiler:
yeva írta:Hong Joo - véleményem szerint - túllőtt a célon azzal, hogy egyenesen benyújtotta a válási papírokat és kész tények elé állította a férjét. A helyében én valószínűleg adtam volna neki még egy esélyt...
De tény és való, hogy a megingott hitet és bizalmat nehéz visszaállítani... visszaszerezni... :-(
igen én is túl határozottnak és elszántnak éreztem Na Hong joo-t , de a legtöbb nő így reagált volna erre még akkor is ha nincs konkrét bizonyíték a hűtlenségre ..az is elég bántó és fájó volt neki , h tudta , h kettesben vannak ... ez elég volt ahhoz , h a szilárd erős bizalmat is kikezdje ... az látszott , h nagyon felőrölte már az idegeit ez a bizonytalanság féltékenység ... ezért lépett .... sajnos itt hiába adta volna oda gyűrűket Cha Seok Hoon abba se hitt volna Na Hong-Joo...

yeva írta:Én ezzel pont fordítva vagyok. Egyáltalán nem szimpi nekem ez a nő, aki ezerrel csalja a férjét, és más pasival herdálja a férje pénzét...
Abban igazad van hogy a "pénz lebeg a szeme előtt", de most nagyon elszúrta a dolgokat... nem minden a pénz, és 3 gyerek ide vagy oda, most mennie kell a háztól...
én is így érzem , és ez csak egyre erősödik bennem főleg azóta , h kiderült jól megcsalja a férjét ..és anyának is egy nagy kudarc nem csoda , h ilyenné válnak a lányai is ..
Avatar
summi
Hozzászólások: 333
Csatlakozott: 2014.01.17. 07:08

2014.09.10. 21:26

és meg is van itt a 10. rész .. Yesssssss (bounce) Bekka hatalmas gratula érte és még egyszer kösziii (L)
Nita1987
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2014.01.14. 00:41

2014.09.10. 23:14

Szia Bekka!!

Köszönöm szépen a 10.részt :D :D
Avatar
summi
Hozzászólások: 333
Csatlakozott: 2014.01.17. 07:08

2014.09.12. 16:04

Annyira gyönyörű a zenéje, ez a szám a kedvencem (bounce) (bounce) (L)

https://www.youtube.com/watch?v=M3bAOcseo_g
Avatar
gilnis
Fordító
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2014.01.13. 19:22

2014.09.16. 21:07

yeva írta:Tehát én még most is azt mondom, hadd bántsa csak ezerrel a lelkiismeret, sőt a bűntudat Se Yeung-ot...
Ha bántja, akkor nem lehet olyan rossz ember. ;)

Köszönöm a 10. feliratot, Bekka! <333
KÉSZ: Linger, Heartbeat Love, Hide and Seek, The Palace FOLYAMATBAN: Bump off Lover 04.
mara55
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2014.02.11. 06:08

2014.09.17. 13:34

Kedves Bekka! @}->-
Köszönöm a 10.rész feliratát!
Avatar
summi
Hozzászólások: 333
Csatlakozott: 2014.01.17. 07:08

2014.09.17. 16:18

Sziasztok .. :-D

a 10 részről ... :-D
Spoiler:
jaj vége elváltak :-( most egy kicsit elbizonytalanodtam , hogy lesz-e vagy lehet-e ebből visszaút félő , h így nagyon eltávolodnak egymástól .. :-(
Cha Seok Hoon-on nem tudok kiigazodni , nem akarta elengedni Na Hong Joo-t a gyűrű is ezt bizonyította ...
de a repülőtéren ahogy az igazgatónőt átölelte és azok reményt keltő szavai amit a fülébe suttogott... hát nem si tudom mit gondoljak :-* "várj rám" ? hogy teheti ezt ilyen rövid idő alatt ?? csak nem zúgott bele az igazgatónőbe .. ? nem nem szeretheti őt anynira mint Na HongJoo-t...

aki továbbra is nagy kedvencem , igaz nem a legtisztességesebb játékos , de imádom Min Woo-t annyira birizgálja a csőrét , h van olyan lány aki nem hódol be a szépségének , de még a vagyonának se ... az anyja is jó melléfogott a sértegetésivel .. de csíptem Na Hong Joo tüskés válaszát nem esett hasra előtte .. LOL én most úgy látom nem szerelemes Min Woo ...

lehet , h nem értetek egyet velem de nekem nagyon tetszik Na Hong Joo személyisége a határozottsága az hogy bátran kimondja a gondolatait , nem alázkodik meg van tartása ... egyet sajnálok csak , h hamar feladta és nem küzdött eléggé
Cha Seok Hoon -ért ..
mindketten a tévedéseik áldozatai ...

egy kicsit bosszankodom és féltékeny is vagyok Cha Seok Hoon-ra , hogy tud ennyire laza lenni és most ő kepeszt az igazgatónő után ... ? :-*

Na a találkozásuk az üzleti banketten érdekesre sikeredet ez megint egy félre értelmezhető jelenet amiből lehet kombinálgatni .. pedig még egyikőjük se lépte át azt a bizonyos határvonalat :-D és most úgy tűnik minden , h üzleti ellenfélként állnának szembe egymással .. Yoo Se Young szerelmes arca tele aggódással féltéssel kérdéssel szereti-e őt annyira Cha Seok Hoon , h nem gyengül el ha meglátja Na Hong Joo ?
Min Woo nagyon rutinos a nők terén szinte semmi érzelmet nem olvastam ki a tekintetéből :-D ... inkább a külsőség volt fontos számára , és nem a nőt látja Na Hong Joo-ban
nagyon kíváncsi vagyok hogyan tovább egyre rázósabb a helyzet :-D
Avatar
yeva
Fordító
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2014.01.19. 09:35

2014.09.17. 18:52

Sziasztok! :)

Én is nagyon szépen köszönöm a 10. rész feliratát, kedves Bekka! :)
gilnis írta:
yeva írta:Tehát én még most is azt mondom, hadd bántsa csak ezerrel a lelkiismeret, sőt a bűntudat Se Yeung-ot...
Ha bántja, akkor nem lehet olyan rossz ember. ;)
Nézőpont kérdése... :)
Van akinek megszólal a lelkiismerete, de simán elhallgattatja, és nem engedi, hogy "bántsa" is. Se Yeung az én véleményem szerint ebbe a kategóriába tartozik, ezért szeretném, ha úgy bántaná, hogy kicsit el is gondolkodna azon, hogy mit is csinált... (CONFUSED)


Szia Summi! :)

Szeretnék reagálni a kommentedre...
Spoiler:
Én is nagyon sajnálom, hogy elváltak, de bízom benne, hogy majd újra összejönnek... :)

Írod: "lehet , h nem értetek egyet velem de nekem nagyon tetszik Na Hong Joo személyisége a határozottsága az hogy bátran kimondja a gondolatait , nem alázkodik meg van tartása ... egyet sajnálok csak , h hamar feladta és nem küzdött eléggé Cha Seok Hoon -ért .."

Én személy szerint nagyon egyetértek veled. :)
Egy határozott, egyenes, gerinces, bátor nő, aki kimondja amit gondol...
Nagyon tetszett, ahogyan a végén megmondogatta az igazgatónőnek... illetve egyenesen nekiszegezte a kérdést...

Nagyon úgy néz ki, hogy annak ellenére, hogy abban a szituban Cha Seok Hoon úgymond megvédte, illetve segítségére sietett Yoo Se Young-nak, de az, hogy az exfelesége még nem közömbös számára - bármennyire is szeretné ezt elhitetni másokkal és főleg saját magával - az tuti biztos... különben mikor meglátta, nem reagált volna úgy, ahogyan... :)
Roppan kíváncsian várom a következő részeket. :)
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2014.09.18. 15:27

Sziasztok lányok,
de jó hogy ilyen sokat írtatok!
Mondjuk Gilnis te nem nagyon jössz...nézed már?... :-P ;-) @}->-
Az hogy összejönnek-e csak Hong Joo-n múlik.
Szerintem sem közömbös iránta Seok Hoon
Én nem látom ezeket a pozitív tulajdonságokat Hong Jooban, illetve nálam elnyomja az a rosszindulat és gyűlölet, ami árad belőle. Akármennyire is megbántódott valaki, hogy lehet ilyen gyűlölködő,pláne a volt férjével, aki pedig igazán ragaszkodott hozzá.
Min Woo továbbra is nagyon édes a mosolygós képével...:D
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Válasz küldése